Kino v Kanade

0
522
Najskôr vám poviem o tom ako je Slovensko popredu pred Kanadou. Premiéra Hobita tam bola totiž o celý týždeň dopredu. Necítite sa hneď lepšie? Hehe, Veselé Vianoce!
Išli sme teda včera do kina a jednoducho o tom musím napísať blog. Ani nie tak o Hobitovi ako o kine. Teraz prichádza časť, kedy idem vychvaľovať Kanadu. Lebo niekedy sa na dobré oplatí počkať, tak je to aj v tomto prípade.

Už pri prvej návšteve kina v Toronte som po prvom trailery prestala nadávať na cenu lístka. 10€ je predsa len trošku dosť na jedného. No a včera sme zaplatili viac ako 20€ na osobu a ani toto neľutujem 🙂 Prvý film boli Hunger games a neviem ako vy, ale ja som z toho filmu odpadla. Čítala som knihu, takže som vedela, čo mám očakávať a áno, to že to rozdelili na 2 filmy je cítiť. Ale ak ste to čítali, tak viete, že tá druhá časť potrebuje vlastný film. Možno som ale bola užasnutá práve vďaka tomuto kinu. Tie sedačky pohodlné ako gauč, ten obraz a extrémne živý zvuk docielili, že som mala pocit, že stojím celý čas za Katniss. Takže som úplne odpadla a tá jej pesnička ma každé ráno budí do práce.

No ale Hobit, to bola iná káva. Išli sme totiž na niečo, čo môžem nazvať 4D. Obraz bol 3D, zvuk Ultra AVX, čo je niečo ako keby vám Legolas šepkal do ucha a stolička bola D-box, čiže s nami celý čas boxovala alias hýbala sa podľa deja. No niečo neuveriteľné. Keď boli letecké zábery, mala som pocit, že lietam, keď išli na koňoch, tak my s nimi a keď sa bojovalo, my sme bojovali s nimi.
To naozaj skončil Hobit?kino v toronte
A ja sa teda na záver pýtam – AKO MÁM ÍSŤ DO KINA, KDE NEBUDE TAKÝTO MEGA OBRAZ + ZVUK + HÝBAJÚCE SA MEGA POHODLNÉ SEDADLO?

Kanada, čo si mi to urobila?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím napíšte svoj komentár
Sem napíšte meno prosím